English
نام کاربری
رمز عبور
ثبت نام | فراموشی رمز عبور
 

جاذبه های توریستی و گردشگری ماگوسا

جاذبه های توریستی و گردشگری ماگوسا

در شمال شرقی کشور قبرس قرار دارد .این شهر معروف مدیترانه ای دارای تاریخ غنی وفراوانی است و زیبا ترین کلیسه ها و ساختمانهای قدیمی با معماری مدرن را باید در فاماگوستا دید مردم ودولت قبرس به تاریخ و فرهنگشان ارزش بسیاری قائل می باشند. یکی از بهترین شهرهای قبرس برای گردش گری فاماگوستا میباشد وتمام توریستهای به قبرس آمده را جلب تماشای خود می کند.
فاماگوستا همچنین دارای سا حلهای زیبا با شنهای طلایی می باشد که در شمال قبرس مشاهده می شود که خیلی کم یاب است .کلیساهای بیشتری در قبرس وجود دارد که تاریخ کلیساها مربوط به زمان قرن سوم میلادی میباشند که شما زیبا ترین ها را فقط در فا ماگوستا می بینید.
فاما گوستا دارای رستورانها و کافه های بسیار مخصوص می باشد که بهترین این رستوران هادا رای غذای ترکی و اروپایی و مدیترانه ای میباشند و دارای قهوه ترک مخصوص می باشد. قبرس داری ساحلهای بزرگ وطولانی است که مشهور ترین آنها در فاماگوستا قرار دارد معروفترین و بزرگترین این ساحلها عبارتند از (کار پازگلدن بیچ)(سالامیس بیچ) . کار پاز گلدن بیچ بلندترین زیبا ترین ساکت ترین آرام ترین ساحل در طول سالها می باشد وبه تنهایی مانند بهشت می باشد.

نظرسنجی

کدام کشور را ترجیح می دهید؟
برزیل
پرتغال
فرانسه
کانادا

تماس با ما

    تلفن: 87186 - 021
     آدرس: تهران- میدان آرژانین - جنب مرکز خرید آفریقا - پلاک 22 - طبقه اول
    ایمیل: info@goldistravels.ir
    کدپستی: 1936814111