English
نام کاربری
رمز عبور
ثبت نام | فراموشی رمز عبور
 

کانادا

کانادا

درباره کانادا:
کانادا کشور پهناوری است که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام به طول حدودا 5000 مایل ( تقریبا 8000 کیلومتر ) امتداد یافته و به جهت زیبایی های طبیعی بیکرانی که دارد ، مشهور است . این کشور شگرف ترین چشم اندازها را از کوههای عظیم راکی تا یخبندانهای با شکوه قطب شمال را دارد، که در این میان دریاچه های عظیم فراوان ، رودخانه های خروشان ، جنگلهای انبوه و دشتها و چمنزارهای بی شماری پراکنده شده است. این کشور رویای دوستداران طبیعت و ورزش است و هر آنچه که دوستداران طبیعت و هوای آزاد بتوانند آرزو کنند را دارد؛ از جمله برخی از بهترین مناطق دنیا برای اسکی بازی ، ماهیگیری ، قایقرانی ، شکار ، پرواز ، پیاده روی و کوه نوردی ، که تنها چند نمونه بیش نیست.
گریز از دردسرهای زندگی روزمره در کانادا چندان مشکل نیست؛ چرا که کانادا بیش از سایر کشورها مناطق بکر و وحشی دارد. علاوه بر آن کانادا شهرهایی شبیه آمریکای شمالی دارد که از آن جمله مناظر شگرف ونکوور ، کلان شهر تورونتو ، شهر زیبای کانادایی – فرانسوی مونترال و شهر کبک و پایتخت آرام یعنی اوتاوا را می توان نام برد. کانادا برای هر فردی سرگرمی دارد و بی شک یکی از ده ناحیه توریستی برتر دنیاست که هر سال میلیون ها بازدید کننده را جذب می کند.
کانادایی ها معتقد به کار سخت و تفریح فراوان هستند و از وقت آزادشان حداکثر استفاده را می کنند و حدود 10 درصد از درآمد قابل خرجشان را صرف تفریحات مهم بسیار گران می کنند. این سرگرمی ها شامل گروههای تاتر ، موسیقی کلاسیک ، گروههای موزیک ارتشی ، اپرا ، رقص ، موسیقی روز ، نمایش خیمه شب بازی ، پانتومیم ، شعبده بازی و کمدی است. افرادی با فرهنگها ، سوابق و نژادهای مختلف در کانادا ساکن هستند که نمود آن را می توان در تنوع فراوان و نشاط بی حد موجود در فعالیت های هنری مشاهده کرد.
ورزش در کانادا بسیار رایج است. از جمله پرطرفدارترین ورزشها در کانادا می توان به هاکی روی یخ (كه‌ توسط‌ كانادايي‌ها نيز ابداع‌ شده‌ است ) بیس بال ، فوتبال و بسکتبال و ورزشهایی که بیشترین شرکت کننده را دارنده شامل : شنا ، پیاده روی ، دوچرخه سواری ، و دو می باشد. هزینه استفاده از امکانات ورزشهای خصوصی در شهرهای بزرگی چون تورونتو ، و ونکوور زیاد است، اما در شهرهای کوچکتر عموما ارزان است.

نظرسنجی

کدام کشور را ترجیح می دهید؟
برزیل
پرتغال
فرانسه
کانادا

تماس با ما

    تلفن: 87186 - 021
     آدرس: تهران- میدان آرژانین - جنب مرکز خرید آفریقا - پلاک 22 - طبقه اول
    ایمیل: info@goldistravels.ir
    کدپستی: 1936814111